POKECZ

POKÉCZECH REPUBLIC

 

BRNO, BAŠTY 414/4

Tradiční Havajské jídlo Poké se skládá z čerstvé ryby nakrájené specifickým způsobem, podávané v misce s rýží a salátem z řas, čersvé a nakládáné zeleniny a dalších přísad.

 

My jsme se rozhodli přinést toto skvělé jídlo k nám do České republiky a za zrodem této myšlenky stojí naše šéfkuchařka Blanka Otrubová.

Blanka je vyučenou kuchařkou a dlouholetou podnikatelkou. V gastro odvětví se pohybuje jako kuchař a provozní manažer od roku 1996. Celý život se věnuje cestování a navštívila i mnoho afrických a asijských zemí. Při svých cestách velmi ráda navštěvuje místní běžné restaurace, které nejsou zaměřeny na turisty. S dětskou zvědavostí ochutnává jejich tradiční jídla. A protože procestovala například Maroko, Vietnam, Filipíny a Turecko, obohatila svůj kuchařský repertoár a úžasné chuťové kombinace.   

V poslední době získala mnoho zkušeností jako majitel maloobchodů a bistra, kde připravovala speciality z ryb. V roce 2017/18 se zůčastnila natáčení show Robinsonův ostrov 2 na Filipínách. A dnes Vám připraví skvělé Poke přímo v centru Brna.

"Poké je skvělé, čerstvé jídlo plné zeleniny a proteinů, které si můžete dopřát jako snídani, oběd nebo večeři. Jestli už Vás nebaví čekaní v restauracích, konzumace nezdravých jídel ve fastfoodech a dlouhá příprava jídla doma."

"Přijďte k nám a ochutnejte naše Poké."
Blanka Otrubová
Poké Czech Republic 
Brno, 602 00
Bašty, 414/4
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black TripAdvisor Icon